Web Content Display Web Content Display

دانشجویان جهت آگاهی از تغییرات برنامه درسی دوره کارشناسی به لینک زیر مراجعه نمایند

کلیک نمایید

Web Content Display Web Content Display

شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24001 1 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 8:0 تا 10:0      
24001 2 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 37 31 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 10:0 تا 12:0      
24001 3 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 13:30 تا 15:30      
24001 4 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 15:30 تا 17:30      
24001 5 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 36 36 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 8:0 تا 10:0      
24001 6 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 35 14 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 10:0 تا 12:0      
24001 7 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 35 34 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 15:30 تا 17:30      
24001 8 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 13:30 تا 15:30      
24001 9 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 15:30 تا 17:30      
24001 10 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 8:0 تا 10:0      
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24001 11 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 35 8 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 10:0 تا 12:0      
24001 12 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 13:30 تا 15:30      
24001 13 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 38 38 علی اکبر ابوالحسنی    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 15:30 تا 17:30      
24001 14 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 8:0 تا 10:0      
24001 15 1 آز فیزیک ۱ همنياز: 24011 40 40 مهدی ترابیان    (مخصوص دانشجویان ورودی) امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 10:0 تا 12:0      
24002 1 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 22 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 10:30 تا 12:30      
24002 2 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 40 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 13:30 تا 15:30      
24002 3 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 16 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. شنبه 15:30 تا 17:30      
24002 4 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 11 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 8:30 تا 10:30      
24002 5 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 35 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 10:30 تا 12:30      
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24002 6 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 11 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 15:30 تا 17:30      
24002 7 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 8 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 8:30 تا 10:30      
24002 8 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 35 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 10:30 تا 12:30      
24002 9 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 37 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 13:30 تا 15:30      
24002 10 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 24 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. دوشنبه 15:30 تا 17:30      
24002 11 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 12 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 8:30 تا 10:30      
24002 12 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 30 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 10:30 تا 12:30      
24002 13 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 32 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 13:30 تا 15:30      
24002 14 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 6 سیدمحمد مهدوی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 15:30 تا 17:30      
24002 15 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 20 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 8:0 تا 10:0      
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24002 16 1 آز فیزیک ۲ همنياز: 24012 40 39 سید نادر سیدریحانی    امتحان به صورت عملی در آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 10:0 تا 12:0      
24003 1 1 آز فیزیک ۳ همنياز: 24013يا 24021 12 12 صادق رئیسی    امتحان در خود آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 15:0 تا 17:0      
24003 2 1 آز فیزیک ۳ همنياز: 24013يا 24021 10 10 صادق رئیسی      سه شنبه 13:0 تا 15:0      
24009 1 0 پروژه فیزیک      13       این درس را تا سقف 3 واحد ثبت نام نموده و در ترم بعد به منظور تمدید صفر واحدی ثبت نام نمایید.(درس پروژه تا دو ترم به صورت صفر واحد قابل تمدید می باشد که تابستان هم یک ترم محسوب می شود.)         
24011 1 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 37 36 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 13:0 تا 15:0 شیمی 2 تالارها: تالار3
24011 2 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 35 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 15:0 تا 17:0 شیمی 4 تالارها: تالار3
24011 3 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 يکشنبه 15:0 تا 17:0 الف 8 تالارها: تالار3
24011 4 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 دوشنبه 15:0 تا 17:0 شیمی 4 تالارها: تالار3
24011 5 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 دوشنبه 13:0 تا 15:0 شیمی 5 تالارها: تالار3
24011 6 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 38 38 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 13:30 تا 15:30 شیمی 2 تالارها: تالار3
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24011 7 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 32 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 15:30 تا 17:30 شیمی 2 تالارها: تالار3
24011 8 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 38 38 محمود بهمن آبادی 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 چهار شنبه 13:0 تا 15:0 شیمی 2 تالارها: تالار3
24011 9 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 20 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 چهار شنبه 15:0 تا 17:0 شیمی 2 تالارها: تالار3
24011 10 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 شنبه 13:0 تا 15:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 11 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 19 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 شنبه 15:30 تا 17:30 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 12 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 يکشنبه 15:0 تا 17:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 13 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 19 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00 مخصوص ورودی97 شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 دوشنبه 13:0 تا 15:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 14 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 1 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00 مخصوص ورودی97 شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 دوشنبه 15:0 تا 17:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 15 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 سه شنبه 14:0 تا 16:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 16 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 32 نعیمه ناصری طاهری 1397/10/27   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0 سه شنبه 16:0 تا 18:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24011 17 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 چهار شنبه 13:0 تا 15:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 18 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 39 34 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 چهار شنبه 15:0 تا 17:0 م.شیمی و نفت 5 تالارها: تالار3
24011 19 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 33 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 15:30 تا 17:30 شیمی 2 تالارها: تالار3
24011 20 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 33 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 15:0 تا 17:0 شیمی 6 تالارها: تالار3
24011 21 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 13:0 تا 15:0 شیمی 6 تالارها: تالار3
24011 22 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 40 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 چهار شنبه 15:0 تا 17:0 شیمی 6 تالارها: تالار3
24011 23 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 36 35 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 13:30 تا 15:30 الف 25 تالارها: تالار3
24011 24 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 39 محمدرضا اجتهادي 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 13:0 تا 15:0 الف 11 تالارها: تالار3
24011 25 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 7 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 دوشنبه 15:0 تا 17:0 تالارها: تالار3
24011 26 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 16 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 چهار شنبه 13:0 تا 15:0 شیمی 6 تالارها: تالار3
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24011 27 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 32 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 سه شنبه 15:0 تا 17:0 الف 1 تالارها: تالار3
24011 28 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 37 36 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 دوشنبه 13:0 تا 15:0 الف 17 تالارها: تالار3
24011 29 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 39 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 شنبه 13:0 تا 15:0 الف 17 تالارها: تالار3
24011 30 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 33 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 شنبه 15:0 تا 17:0 الف 1 تالارها: تالار3
24011 31 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 40 38 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 يکشنبه 15:0 تا 17:0 الف 3 تالارها: تالار3
24011 32 3 فیزیک ۱ همنياز: 24001 35 17 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/27   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0 دوشنبه 15:0 تا 17:0 تالارها: تالار3
24012 1 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 41 41 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 13:0 تا 15:0 تالارها: تالار6
24012 2 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 40 29 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 شنبه 15:0 تا 17:0 تالارها: تالار6
24012 3 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 47 45 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 دوشنبه 13:0 تا 15:0 تالارها: تالار6
24012 4 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 40 20 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 دوشنبه 15:0 تا 17:0 تالارها: تالار6
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24012 5 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 40 34 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 13:0 تا 15:0 تالارها: تالار6
24012 6 3 فیزیک ۲ پيشنياز: 24011همنياز: 24002 40 14 علی طایفه رضاخانی 1397/10/22   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30 سه شنبه 15:0 تا 17:0 تالارها: تالار6
24013 1 3 فیزیک ۳ پيشنياز: 24011 30 13 سهراب راهوارنعمت آباد 1397/10/15   09:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24014 1 3 فیزیک ۴ پيشنياز: 24013و 24012يا 24021 40 38 اعظم ایرجی زاد 1397/10/25   15:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24027 1 2 آزمایشگاه فیزیک ۴ پيشنياز: 24003همنياز: 24013 12 11 اعظم ایرجی زاد    امتحان در خود آزمایشگاه برگزار می گردد. سه شنبه 14:30 تا 18:30      
24027 2 2 آزمایشگاه فیزیک ۴ پيشنياز: 24003همنياز: 24013 12 3 اعظم ایرجی زاد    امتحان در خود آزمایشگاه برگزار می گردد. يکشنبه 14:30 تا 18:30      
24064 1 2 آز الکترواکوستیک پيشنياز: 24261 12 8 احمد امجدی 1397/10/22   15:00   دوشنبه 13:30 تا 17:30      
24071 1 0 کار‌آموزی فیزیک                        
24113 1 3 مکانیک تحلیلی ۱ پيشنياز: 24011همنياز: 22034 38 37 شانت باغرام 1397/10/19   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30    ساختمان ابن سینا: الف 11
24113 2 3 مکانیک تحلیلی ۱ پيشنياز: 24011همنياز: 22034 35 35 شانت باغرام 1397/10/19   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30    ساختمان ابن سینا: الف 11
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24144 1 3 نسبیت خاص پيشنياز: 24014يا 24021 25 23 علی اکبر ابوالحسنی 1397/10/19   09:00   شنبه و دوشنبه 9:0 تا 10:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24167 1 3 ترمودینامیک و مکانیک آماری 1 پيشنياز: 24013 37 37 سامان مقیمی عراقی 1397/10/16   15:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0    تالارها: تالار6
24167 2 3 ترمودینامیک و مکانیک آماری 1 پيشنياز: 24013 37 37 سامان مقیمی عراقی 1397/10/16   15:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0    تالارها: تالار6
24178 1 3 ریاضی فیزیک 1 پيشنياز: 22034 25 25 علی طایفه رضاخانی 1397/10/17   15:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    ساختمان ابن سینا: الف 11
24178 2 3 ریاضی فیزیک 1 پيشنياز: 22034 25 22 علی طایفه رضاخانی 1397/10/17   15:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    ساختمان ابن سینا: الف 11
24179 1 3 ریاضی فیزیک 2 پيشنياز: 24178 25 20 لاله معمارزاده اصفهانی 1397/10/17   15:00 "در صورت وجود متقاضی بیش از حد نصاب تعریف شده، این درس در نیمسال بعد نیز ارائه خواهد شد ." شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24201 1 2 آز الکترونیک  پيشنياز: 24002همنياز: 24252 12 12 احمد امجدی 1397/10/26   15:00   چهار شنبه 13:30 تا 17:30      
24205 1 2 آز اپتیک  پيشنياز: 24281 12 9 سید نادر سیدریحانی    امتحان در خود آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 8:0 تا 12:0      
24206 1 2 آزمایشگاه لیزر  همنياز: 24283 12 4 رسول صدیقی بنابی 1397/10/19   15:00   دوشنبه 8:30 تا 12:30      
24213 1 3 الکترومغناطیس ۱ پيشنياز: 24012همنياز: 22034يا 22038 30 27 مهدی ترابیان 1397/10/26   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0    تالارها: تالار1
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24213 2 3 الکترومغناطیس ۱ پيشنياز: 24012همنياز: 22034يا 22038 30 30 مهدی ترابیان 1397/10/26   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0    تالارها: تالار1
24252 1 3 الکترونیک ۱ پيشنياز: 24012 25 25 احمد امجدی 1397/10/30   15:00   يکشنبه و سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24313 1 3 مکانیک کوانتیک ۱  پيشنياز: 24014يا 24021همنياز: 24114 35 28 صادق رئیسی 1397/10/25   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30    تالارها: تالار6
24313 2 3 مکانیک کوانتیک ۱  پيشنياز: 24014يا 24021همنياز: 24114 30 24 صادق رئیسی 1397/10/25   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30    تالارها: تالار6
24314 1 3 مکانیک کوانتیک ۲  پيشنياز: 24313 25 20 لاله معمارزاده اصفهانی 1397/10/25   09:00   يکشنبه و سه شنبه 9:0 تا 10:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24426 1 3 روش‌های تجربی در فیزیک پيشنياز: 24013يا 24021 25 17 علیرضا ذاکرمشفق 1397/10/24   09:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24601 1 2 آزمایشگاه فیزیک حالت جامد پيشنياز: 24617 12 9 نیما تقوی نیا    امتحان در خود آزمایشگاه برگزار می گردد. چهار شنبه 8:0 تا 12:0      
24617 1 3 فیزیک حالت جامد ۱ همنياز: 24315يا 24313 25 22 عبداله لنگری 1397/10/15   09:00   شنبه و دوشنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24914 1 3 نجوم مقدماتی پيشنياز: 24111يا 24113 25 25 شانت باغرام 1397/10/17   09:00   شنبه و دوشنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
مقطع مشترک  تاریخ:1397/7/1 صفحه11                    
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24177 1 3 فیزیک اقتصاد پيشنياز: 24167يا 24154همنياز: 24168 26 26 سامان مقیمی عراقی 1397/10/24   15:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
24267 1 3 مقولات ویژه در اکوستیک پيشنياز: 22034همنياز: 24013 25 25 - چابک 1397/10/22   15:00   شنبه و دوشنبه 16:30 تا 18:0    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24283 1 3 فیزیک لیزر پيشنياز: 24213يا 24211 25 13 رسول صدیقی بنابی 1397/10/20   15:00   يکشنبه و سه شنبه 16:30 تا 18:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 1
24295 1 3 اپتوالکترونیک  پيشنياز: 24212يا 24214 25 5 سیدمحمد مهدوی 1397/10/17   15:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
24471 1 3 فیزیک پلاسما پيشنياز: 24212يا 24214 25 10 عباس انواری 1397/10/27   15:00   يکشنبه و سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24620 1 3 فیزیک لایه‌های نازک پيشنياز: 24617 25   امید اخوان اشرفیه 1397/10/16   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
24631 1 3 فیزیک مغناطیس پيشنياز: 24315يا 24313 25 2 عبداله لنگری 1397/10/27   15:00   يکشنبه و سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
24711 1 3 بیوفیزیک  پيشنياز: 24154يا 24167 25 20 سید نادر سیدریحانی 1397/10/15   09:00   شنبه و دوشنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24824 1 1 آز شبیه سازی رایانه ای در فیزیک همنياز: 24828 12 12 محمدرضا اجتهادي    محل آزمایشگاه سایت طبقه سوم دانشکده می باشد. دوشنبه 15:30 تا 17:30      
24824 2 1 آز شبیه سازی رایانه ای در فیزیک همنياز: 24828 12 8 محمدرضا اجتهادي    محل آزمایشگاه سایت طبقه سوم دانشکده می باشد. سه شنبه 13:30 تا 15:30      
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24828 1 3 شبیه سازی رایانه ای درفیزیک پيشنياز: 40153و 24167 24 22 محمدرضا اجتهادي 1397/10/17   09:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
مقطع کارشناسی ارشد                         
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24029 1 0 پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد      2       مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد نوبت دوم         
24032 1 0 پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد      18       مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد روزانه (دانشجویان باید قبل از شروع ترم 3 پایان نامه را در سامانه آموزش تعریف کرده و بعد مراحل ثبت نام را انجام دهند. )         
24060 1 0 مطالعه انفرادی       1       دانشجویان که مایل به اخذ این درس می باشند می بایستی با تایید استاد درس در مشخصه ثبت شده به نام استاد ثبت نام نمایند. در صورتی که در گروه اختصاص یافته به نام استاد، ثبت نام ننمایند روند ارسال نمره ناممکن خواهد بود         
24060 2 0 مطالعه انفرادی         سید اکبر جعفری              
24060 3 0 مطالعه انفرادی       1 مهدی کارگریان              
24156 1 4 ترمودینامیک و مکانیک آماری ۳    37 37 وحید کریمی پور 1397/10/16   09:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24216 1 4 الکترو مغناطیس ۳ پيشنياز: 24212 25 25 محمود بهمن آبادی 1397/10/16   15:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
24319 1 4 مکانیک کوانتمی ۳ پيشنياز: 24316 35 35 ندا صدوقی 1397/10/19   15:00 ساعت تمرین:شنبه 15:00الی16:30 محل ف3 شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24319 2 4 مکانیک کوانتمی ۳ پيشنياز: 24316 14 14 ندا صدوقی 1397/10/19   15:00 ساعت تمرین سه شنبه8:30 الی 10 محل ف 2 شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24403 1 2 آز فیزیک عالی ۱ پيشنياز: 24008همنياز: 24314 14 13 امید اخوان اشرفیه 1397/10/23   09:00   يکشنبه 15:0 تا 19:0      
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24403 2 2 آز فیزیک عالی ۱ پيشنياز: 24008همنياز: 24314 12 10 علی اسفندیار 1397/10/23   09:00   شنبه 13:30 تا 17:30      
مقطع دکترا  تاریخ:1397/7/1 صفحه15                    
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24000 1 0 امتحان جامع دکترا پيشنياز: 31990   4                 
24031 1 0 پیشنهاد پژوهشی      1                 
24070 1 4 مطالعه انفرادی دکتری       1       دانشجویان که مایل به اخذ این درس می باشند می بایستی با تایید استاد درس در مشخصه ثبت شده به نام استاد ثبت نام نمایند. در صورتی که در گروه اختصاص یافته به نام استاد، ثبت نام ننمایند روند ارسال نمره ناممکن خواهد بود.         
24070 2 4 مطالعه انفرادی دکتری         علیرضا ذاکرمشفق              
24070 3 4 مطالعه انفرادی دکتری       1 سهراب راهوارنعمت آباد              
24079 1 0 رساله دکتری      17       تعداد کل واحد رساله24 واحد می باشد که به طور معمول هر ترم 6واحد توسط دانشجو ثبت نام می گردد.         
24081 1 1 سمینار دکتری 10      2 سامان مقیمی عراقی، شاهین روحانی    سمینار آماری سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: اطاق 517
24082 1 1 سمینار دکتری      1 محمود بهمن آبادی    سمینار اختر فیزیک سه شنبه 15:0 تا 16:30      
24083 1 1 سمینار دکتری        رسول صدیقی بنابی    سمینار اپتیک و لیزر سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: آمفی تئاترفیزیک
24084 1 1 سمینار دکتری      1 ندا صدوقی    سمینار ذرات سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24086 1 1 سمینار دکتری      2 علیرضا ذاکرمشفق    سمینار ماده چگال دوشنبه 16:30 تا 18:0    دانشکده فیزیک: 626
24087 1 1 سمینار دکتری      1 وحید کریمی پور    سمینار محاسبات کوانتومی سه شنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: اطاق شورا
24088 1 1 سمینار دکتری ۹      5 ندا صدوقی، علیرضا ذاکرمشفق    سمینار عمومی (کلیه دانشجویان دکتری در طول دوره تحصیل فقط یکبار در نیمسال اول تحصیلی می بایستی در این سمینار ثبت نام نمایند و هر ترم در این سمینار شرکت نمایند و نمره ی آن زمان دفاع از رساله درج خواهد شد. يکشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: آمفی تئاترفیزیک
24089 1 1 سمینار دکتری ۸      3 علیرضا بهرامپور    سمینار مخابرات کوانتومی چهار شنبه 16:0 تا 18:0    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24090 1 0 سمینار دکتری         مهدی گلشنی    واحد این سمینار 1 می باشد لطفاً زمان اخذ درس به واحد آن توجه نمایید.         
24091 1 1 سمینار دکتری ۱       2 عبداله لنگری، سید اکبر جعفری، مهدی کارگریان    سمینار سیستم های الکترونی همبسته قوی دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: اطاق شورا
24092 1 1 سمینار دکتری ۲       3 ندا صدوقی    نظریه میدان دمای متناهی دوشنبه 13:30 تا 17:0    دانشکده فیزیک: اطاق 517
24093 1 1 سمینار دکتری ۳       2 شانت باغرام    سمینار کیهان شناسی يکشنبه 15:0 تا 16:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
24094 1 1 سمینار دکتری ۴         محمدرضا اجتهادي    سمینار ماده چگال نرم شنبه 15:30 تا 19:0    دانشکده فیزیک: آمفی تئاترفیزیک
24095 1 1 سمینار دکتری ۵      1 سید نادر سیدریحانی    سمینار میکرو دستکاری نوری دوشنبه 16:0 تا 17:30    دانشکده فیزیک: اطاق شورا
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24097 1 1 سمینار دکتری ۷       4 علی اسفندیار    سمینار ماده چگال تجربی دوشنبه 13:30 تا 15:0    دانشکده فیزیک: 627
24174 1 4 فرآیندهای تصادفی      6 محمدرضا رحیمی تبار 1397/10/30   15:00   يکشنبه و سه شنبه 16:30 تا 18:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 2
24290 1 4 اپتیک کوانتومی       9 علیرضا بهرامپور 1397/10/25   15:00   يکشنبه و سه شنبه 8:30 تا 10:30    دانشکده فیزیک: اطاق شورا
24292 1 4 لیزر پیشرفته ۲ پيشنياز: 24289   1 رسول صدیقی بنابی 1397/10/25   09:00   يکشنبه و سه شنبه 8:30 تا 10:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
24318 1 4 نظریه اطلاعات کوانتومی      10 وحید کریمی پور 1397/10/23   09:00   يکشنبه و سه شنبه 16:30 تا 18:30    دانشکده فیزیک: تالار پرتوی
24340 1 4 نظریه میدان آماری      2 شاهین روحانی 1397/10/27   15:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: 626
24341 1 4 نظریه میدان کوانتومی و ذرات ۱      11 ندا صدوقی 1397/10/20   15:00   يکشنبه و سه شنبه 10:30 تا 12:30    دانشکده فیزیک: اطاق 517
24556 1 3 فیزیک بس‌ذره‌ای       13 مهدی کارگریان 1397/10/24   15:00   شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12:0    دانشکده فیزیک: اطاق شورا
24561 1 4 مقولات ویژه در فیزیک نظری        مهدی گلشنی 1397/12/30   09:00 محل تشکیل کلاس در گروه فلسفه علم می باشد. شنبه و يکشنبه 8:0 تا 10:0      
24666 1 4 ماده چگال ۱      3 سید اکبر جعفری 1397/10/26   09:00   شنبه و دوشنبه 8:30 تا 10:30    دانشکده فیزیک: فیزیک 3
شماره درس گروه واحد نام درس پيشنياز و همنياز ظرفيت تعداد نام استاد تاريخ امتحان ملاحظات برنامه هفتگی ساعات و محل حل تمرین محل
24929 1 4 کیهان‌شناسی ۱      7 علی اکبر ابوالحسنی 1397/10/22   15:00   شنبه و دوشنبه 13:30 تا 15:30    دانشکده فیزیک: 626
24TA0 1 3 دستیار آموزشی      5                 

Web Content Display Web Content Display

 لیست نهایی دروس سال تحصیلی 97-98

 

نیمسال اول اساتید تایید شده
در شورای دانشکده
نیمسال دوم اساتید تایید شده
در شورای دانشکده
کارشناسی   کارشناسی  
فیزیک 1 بهمن آبادی، ناصری، اجتهادی، رحیمی تبار فیزیک 1 صدیقی
آز فیزیک 1 ابوالحسنی آز فیزیک 1 ناصری، معمارزاده، صدوقی
فیزیک 2 رضاخانی فیزیک 2 اجتهادی، ابوالحسنی، تقوی نیا، سید ریحانی
آز فیزیک 2 سید ریحانی، مهدوی آز فیزیک 2 ابوالحسنی، مقیمی
فیزیک 3 راهوار فیزیک 3 امید اخوان
فیزیک 4 ایرجی زاد فیزیک 4 ناصری
مکانیک تحلیلی 1 باغرام  مکانیک تحلیلی 2 باغرام 
الکترومغناطیس 1 ترابیان  مکانیک تحلیلی 1 صابری
ترمودینامیک و مکانیک آماری 1 مقیمی الکترومغناطیس 2 ترابیان 
مکانیک کوانتیک 1 رئیسی الکترومغناطیس 1 لنگری
مکانیک کوانتیک 2 معمارزاده  ترمودینامیک و مکانیک آماری2 مقیمی
ریاضی فیزیک 1 رضاخانی ترمودینامیک و مکانیک آماری 1 کریمی پور
ریاضی فیزیک 2 معمارزاده  مکانیک کوانتیک 2 رئیسی
آز فیزیک 3 رییسی مکانیک کوانتیک 1 معمارزاده
آز فیزیک 4 ایرجی زاد ریاضی فیزیک 2 رضاخانی ؟؟؟
آز اپتیک  سیدریحانی ریاضی فیزیک 1 جعفری
آز حالت جامد  تقوی نیا آز فیزیک 3 مهدوی
آز الکترونیک  امجدی آز فیزیک 4 ایرجی زاد
آز الکترواکوستیک امجدی آز اپتیک  مهدوی
آز لیزر  صدیقی آز لیزر  صدیقی
الکترونیک 1 امجدی آز الکترونیک تقوی نیا
فیزیک حالت جامد 1 لنگری الکترواکوستیک  امجدی ؟؟؟
لایه های نازک  امید اخوان فیزیک اپتیک  سیدریحانی
فیزیک نیمه هادیها  ناصری معاصر مشفق
پلاسما  انواری اسپکتروسکپی اسفندیار
نجوم مقدماتی باغرام کیهان شناسی راهوار
نسبیت خاص منصوری  ابررسانایی کارگریان
مقطع مشترک   مقطع مشترک  
فیزیک لیزر صدیقی کاربرد های لیزر  صدیقی
روش های تجربی در فیزیک مشفق نانو فیزیک  اسفندیار
بیوفیزیک  سیدریحانی مقدمه ای بر علم مواد  ایرجی زاد
شبیه سازی یارانه ای در فیزیک +آز اجتهادی اختر فیزیک  بهمن آبادی 
فیزیک مغناطیس  لنگری ذرات بنیادی مقدماتی صدوقی
فیزیک اقتصاد مقیمی یادگیری ماشینی در فیزیک (م.و.) رئیسی
اپتوالکترونیک  مهدوی فیزیک حالت جامد 2 لنگری ؟؟؟
مقولات ويژه در اکوستیک (تصویربرداری فراصوت) چابک اختیاری صابری
کارشناسی ارشد   کارشناسی ارشد  
آز فیزیک  عالی 1 امید اخوان آز فیزیک  عالی 1 ایرجی زاد 
کوانتومی 3 صدوقی الکترومغناطیس 3 رحیمی تبار 
الکترومغناطیس 3 بهمن آبادی ترمودینامیک و مکانیک آماری 3 رضاخانی
ترمودینامیک و مکانیک آماری 3 کریمی پور نظریه میدان کوانتومی مقدماتی  ترابیان 
فیزیک سطح اسفندیار ماده چگال مقدماتی کارگریان 
فیزیک فناوری و نمک زدئی از آب  تقوی نیا     
دکتری   دکتری  
نظریه میدان کوانتومی ذرات 1 صدوقی نظریه میدان کوانتومی ذرات 2 صدوقی ؟؟؟
ماده چگال 1 جعفری ماده چگال 2 جعفری
مخابرات کوانتومی بهرامپور  گرانش و نسبیت عام 1  
لیزر پیشرفته  صدیقی اپتیک کوانتومی 2 بهرامپور ؟؟؟
گرانش و نسبیت عام 2 باغرام کیهان شناسی پیشرفته 2 ابوالحسنی ؟؟؟
اپتیک کوانتومی 1 بهرامپور پدیده های بحرانی روحانی
کیهان شناسی پیشرفته 1 ابوالحسنی فرایند های سطح در جامدات  مشفق
فیزیک بس ذره ای کارگریان اپتیک غیر خطی مهدوی
نظریه میدان آماری  روحانی    
اطلاعات کوانتومی کریمی پور    
مقولات ویژه در ماده چگال  کارگریان     
مقولات ويژه در فیزیک نظری گلشنی    
پروسه های تصادفی  رحیمی تبار    
سمینار دکتری   سمینار دکتری  
عمومی مشفق -صدوقی عمومی مشفق- صدوقی
سیستم های الکترونی همبسته قوی  لنگری سیستم های الکترونی همبسته قوی  لنگری
محاسبات کوانتومی کریمی پور محاسبات کوانتومی کریمی پور
کیهان شناسی باغرام کیهان شناسی باغرام
ماده چگال تجربی ناصری، اسفندیار ماده چگال تجربی اسفندیار
نظریه میدان دمای متناهی صدوقی نظریه میدان دمای متناهی صدوقی
فیزیک بنیادی   فیزیک بنیادی  
اپتیک ولیزر صدیقی - مهدوی - امجدی - بهرامپور  اپتیک ولیزر صدیقی - مهدوی - امجدی - بهرامپور 
ماده چگال مشفق - ابرجی زاد - ناصری - اسفندیار ماده چگال مشفق - ابرجی زاد - ناصری - اسفندیار
ماده چگال نرم  اجتهادی ماده چگال نرم  اجتهادی
ذرات  صدوقی ذرات  صدوقی
آماری مقیمی - روحانی آماری مقیمی- روحانی
اختر فیزیک  بهمن آبادی اختر فیزیک  بهمن آبادی
میکرودستکاری نوری  سیدریحانی میکرودستکاری نوری  سیدریحانی